Skip to content Skip to footer

Layka Photo'ya
Hoşgeldiniz

Selam…

Biz, en mutlu anlarınızı sonsuza kadar donduran o ekibiz.
Mutluluğa adım attığınız o en güzel gün olan düğün gününüzde, daima sizin yanınızda yer
alan ve her anınızı hem fotoğraf hem de video karelerine taşıyan profesyonel bir ekibiz.
Yaptığımız bu çalışmanın da ne kadar önemli ve değerli olduğunun farkındayız. İsteklerinizi
en uygun, en doğru şekilde hayata geçirerek, anılarınızı daha da güzelleştirmek için elimizden
geleni yapıyoruz.

Amacımız, geriye dönüp baktığınızda yüzünüzde mutlu bir gülümseme
oluşturabilmek.

Yaptığımız tüm çalışmalarda; görüşlerinizi alıp, size en doğru tercihleri sunarak ilerliyoruz. Çekim öncesi yapılan toplantılar ile kıyafet, mekân ve konsept seçimlerini, istekleriniz ve şartlar doğrultusunda ortaya çıkarıyoruz. Ekip olarak her zaman en iyisini vermek için hareket ederek, size en uygun şartları sunuyoruz.

Şimdi, bu doğrultuda bizimle nasıl bir yolculuğa çıkabileceğinizi konuşalım; Mutluluk yolunda ilk adım Nişan çekimleri, isteğinize göre iç ve dış çekim olarak gerçekleştirmekte. Eğer dilerseniz yüzük merasiminizi de ölümsüz hale getiriyoruz. 

En mutlu gün olan Düğün fotoğrafı çekimlerini ise, görüşmelerimiz doğrultusunda şehir içi ve şehir dışı seçenekleri doğrultusundaki alternatifli mekanlarda çekiyoruz. İsteğiniz doğrultusunda düğün gününüzde de yanınızda bulunuyor, sizinle mutlu anlarınızı en güzel karelerde donduruyoruz.

Peki mutlu başlayan ve mutlu devam eden bir filme ne dersiniz? Düğün video çekimleri ve sizinle yaptığımız görüşmeler doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile özel bir klip çekimi gerçekleştiriyoruz. Böylece en özel anlarınızı kayıt altına alarak; hiç bitmeyen bir filmin mutlu başlangıcını, sonsuza dek hatırlamanızı sağlıyoruz.

Her sahneyi senaryolaştırarak hareket ettiğimiz özel kliplerde, yönetmen, çekim ekibi, kurgu ve montaj olmak üzere kalabalık bir ekiple çalışıyoruz. 

Her aşamasını beraber kurguladığımız bu mutluluk yolculuğunda bizimle ilerlemek isterseniz, bir kahvemizi içmeye bekleriz.

 Sevgiyle kalın.

Neler Sunuyoruz ?